Internetové kvetinárstvo Prešporská púpava je najnovšou aktivitou kvetinárskej firmy, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už približne desať rokov. Naša firma dlhoročne úspešne obchoduje s kvetmi a kvetinovými výrobkami v Bratislave, na západnom a strednom Slovensku a za ten čas získala desiatky firemných a tisícky individuálnych súkromných klientov v celom tomto regióne. Náš vstup na trh internetového predaja kvetov je prirodzeným vyústením dlhoročných úspešných podnikateľských aktivít a zároveň výzvou pre všetkých zamestnancov našej firmy.

Našou víziou je vybudovať z internetového obchodu Prešporská púpava silnú a rešpektovanú značku v oblasti internetového a maloobchodného predaja kvetov, ktorá bude prvou voľbou pre všetkých potencionálnych zákazníkov v Bratislave a v okolí.

Vďaka dlhoročnej spolupráci so špičkovými zahraničnými producentmi rezaných kvetov sme schopní ponúkať kytice a kvetinové aranžmány s garanciou najvyššej kvality a maximálnej čerstvosti, ktoré každý týždeň nakupujeme na najväčších svetových burzách kvetov.    

Zároveň sme schopní našim zákazníkom trvalo ponúkať nízke ceny a garantujeme bezproblémové a včasné dodanie v Bratislave a okolí, ktoré je zahrnuté v cene ponúkaného tovaru. Na webových stránkach www.presporskapupava.sk máme širokú ponuku produktov, ale často s klientami spolupracujeme na príprave kytíc a kvetinovej výzdoby na rôzne príležitosti aj na individuálnej báze. Naši floristi radi komunikujú so zákazníkmi a sú schopní individuálne požiadavky klientov premeniť na tie najunikátnejšie vysoko atraktívne produkty.

Produktové portfólio firmy Prešporská púpava aktuálne zahŕňa kytice z rezaných kvetov, živé, umelé aj kombinované kvetinové aranžmány, kochlíkové kvety a aranžmány z nich, adventné vence a rôzne ďalšie exteriérové a interiérové doplnky vyrobené z kvetín. Ponúkame taktiež štýlovo aranžované darčekové koše a krabice zostavované tak aby uspokojili čo najviac našich klientov. Poskytujeme výrobu smútočnej výzdoby v podobe vencov, či ikeban. Máme v ponuke exkluzívnu širokú kolekciu svadobných kytíc ako aj kompletné sety kvetinovej výzdoby na svatby. Vyrábame a dodávame kvetinovú výzdobu hotelom, ambasádam, na spoločenské udalosti, konferencie, či oslavy. Úspešne realizujeme aj dodávky dlhodobej kvetinovej výzdoby do firiem a úradov.   

Kytice a ostatné kvetinové výrobky neustále obmieňame a ponuku z nich naďalej rozširujeme. Naši floristi sledujú zahraničné trendy, mimo iné z Francúzska, Talianska, Holandska či Británie, tak aby naša ponuka bola aktuálna a naše kytice trendy. Samozrejme obmieňame našu ponuku kytíc v závislosti na ročnom období a aktuálnych sviatkoch.

Ponúkame kytice rôznych kategórií v závislosti na príležitosti, na ktorú sú určené. Máme populárnu kategóriu kytíc na každý deň, pretože sme presvedčení, že krásna kytica by nemala byť záležitosťou len pre výnimočné príležitosti. Gratulačné kytice rôznych typov predstavujú ďalšiu významnú časť nášho produktového portfólia. Pýchou našej ponuky sú exkluzívne kytice na tie najvýznamnejšie príležitosti, pri výrobe ktorých sa kreativite našich floristov medze nekladú. Pyšní sme aj na širokú ponuku romantických kytíc pre všetkých zamilovaných, kde radi pracujeme s tými najkvalitnejšími ľaliami a ružami. V poslednom období sme rozšírili našu ponuku o kytice pre deti. Najaktuálnejšou novinkou našich floristov sú kvetinové cupcaky rôznych typov, ktoré sú originálnou, štýlovou a zároveň trvácnejšou alternatívou štandardných kytíc. 

Vrámci všetkých nami ponúkaných kategórií kytíc, kvetinových aranžmánov a kvetinovej výzdoby sa snažíme o široký rozptyl čo do dizajnu a štýlu.  Pripravujeme kytice v provensálskom štýle, lúčne kytice, aj naozaj exotické kytice z rôznych druhov orchideí, strelícií, helikónií, banksií, kvetov banánovníka či exotickej zelene. Máme v ponuke aj na Slovensku dlhé roky obľúbenú klasiku z karafiátov, či gerbier.

Vytvorenie kytice je zdanlivo jednoduchá záležitosť, a predsa si vyžaduje zručnosť, cit pre jemnú prácu, šikovnosť v rukách a schopnosť nájsť a vidieť inšpiráciu okolo nás. Naozaj neexistuje jednotný návod a pravidlá pri viazaní kytíc. Je len na prianí zákazníka ktorým smerom sa bude kvetinár uberať. Či bude zachovaná rovnováha a symetria kvetov, či sa zohľadní pompéznosť, okázalosť a luxus pri ich výbere alebo budeme kyticu ladiť s ročným obdobím, prípadne rozhodne udalosť, na ktorú bude určená. Na čo však nesmieme zabudnúť, kvety musia vniesť do nášho každodenného života krásu, potešenie, spomienku na milovanú osobu.